psychotesty a testy osobnosti online

 

www.psychotesty.psyx.cz
...vidí do vás

OSPAT - Test typů a poruch osobnosti
Jaké je celkové zaměření vaší osobnosti? Test zjišťuje 11 typů osobnosti - úzkostnou, histrionskou, paranoidní, emočně nestabilní a další. Podrobnosti
EQ-TEST - Test emoční inteligence
Dokážete komunikovat s druhými, umíte správně odhadnout, jak se cítí? EQ test zjišťuje, jak člověk zvládá svůj emoční život.
Podrobnosti
BITEPT - Test duševních poruch
Deprese, schizofrenie, úzkostné poruchy - tento test nabízí velmi užitečné, orientační zjištění všech základních duševních poruch.
Podrobnosti
ICAP - Test osobnostních vlastností
Jaký je základ vaší osobnosti? O co se můžete opřít a co vám naopak komplikuje život? Test zjišťuje 13 základních vlastností.
Podrobnosti
ASTE - Test vaší stresové zátěže
Jaká je míra vašeho akutního a chronického stresu? Jaké máte předpoklady pro nadměrné stresování se nebo naopak dobré zvládání stresu?
Podrobnosti
COGIT - Test mentální výkonnosti
Myslí vám to pružně, rychle a bezchybně? Neselháváte v pozornosti? Necháte se snadno rozhodit? Unikátní test duševního výkonu.
Podrobnosti
FULJOB - Test pracovní orientace
Na jakou práci nebo školu se hodíte? S jakou profesí ladí vaše osobnost? Dozvíte se, jak je u vás namícháno 6 základních typů pracovního zaměření.
Podrobnosti
MEMREX - Test paměti
Jak moc se můžete spolehnout na svou paměť? Jak dobří jste v zapamatování a vybavení? Jde ozajímavý test, který prověřuje několik typů paměti.
Podrobnosti
STRONG - Test silných
stránek
O jaké silné stránky své osobnosti se můžete opřít a zvýšit tak svou životní spokojenost? Prověřte se v 24 kvalitách a zjistěte, které jsou ty vaše.
Podrobnosti
MACH - Test výkonové motivace
Snažíte se, ale výsledky se nedostavují? Co vám brání v úspěchu a výkonu? Test hodnotí sílu motivu výkonu, strach z neúspěchu a další charakteristiky.
Podrobnosti
PESO - Osobnost mezi lidmi
Máte předpoklady pro kvalitní a trvalé vztahy s druhými lidmi? Umíte je vytvářet a udržovat? Test vlastností projevujících se ve vztazích.
Podrobnosti
Partnerský test
V jakém stavu je váš manželský nebo partnerský vztah? Zjistěte, z čeho vyplývají případné potíže a jak na nich pracovat.
Podrobnosti
Test barev
Specifický test, který čte lidskou povahu a hlavně aktuální stav a případné potíže z barev, které člověk volí. Test pro psychologické labužníky.
Podrobnosti
 
 
 

 

 

 

Náladovost

naladovost

sara 14.únor 2013 09:11:09
dobry den.nevim jak zacit,proste ptrebuju radu a nevim kam jit.psycholog mi nepomaha.je mi 24 a trpim zmenamy nalad.staci mala blbost a uz mi v hlave precvakle knoflicek a uzavru se do sebe,ignoruji lidi kolem sebe,rikam veci ktere mým nejblizssim ublizuji a rani je.misto toho aby me to stvalo me to vnitrne tesi a raduji se s toho.muj pritel uz je z toho na mrtvici.jeden den jsem spokojena,zamilovana vsechno me tesi a uzivam si zivota,pak se stane nejaka vec a vsechno se to otoci,je mi vsechno jedno,nic me nezajima,jsem chladna a bezcitna,dokazu cloveka tak vydeptat...pritel kolikrat i place jak mu ublizuji psychicky,hadame se treba 5 hodin,teda ja vetsinou mlcim,jsem klidna,je mi fuk co mi rika a co ho trapi.dokad se z toho nevyspim je zle.rano se probudum jako jiny clovek,opet spokojena a delam ze se nic nedeje. dokonce si obcas ani nevybavim proc se to vlastne odehralo a co sme si rekli.pripadam si jak na praskach,jako bych to nebyla ja.vim co bude nasledovat a vim ze mu ublizim ale je mi to fuk.kdyz mam svuj "amok" jsem schopna se zbalit,jit pryc.dokonce neresim ani to ze se treba muze sebrat a odejit navzdy,je mi to proste jedno...

hrozne me to stve kdyz "sem to opet ja" vycitam si to a nadavam si proc nemuzu byt jako normalni holky? bojim se ze to pritel opravdu jednou nevydrzi a odejde...dekuji za odpoved jsem vam vdecna Sarare. naladovost

Admin - PhDr. Michaela Peterková 15.únor 2013 18:48:37
Zdravím Vás!
Nejpravděpodobnější se mi jeví, že by problém mohl být v osobnosti - tedy žádná nemoc, ale spíš vnitřní nastavení reakcí. Podívejte se na www.psychotesty.psyx.cz/texty/psychologie-menu.htm, na Emočně nestabilní osobnost, hraniční typ. Jestli se v tom poznáte, tak se s tímhle svým chováním budete muset do určité míry smířit a Váš přítel taky (nebrat vážně ty úlety do minusu a čekat, až to přejde), částečně se můžete pokusit s tím něco dělat, nejlíp pod vedením psychologa, který s hraničáři má určité zkušenosti. Jestli se v tom nepoznáte, tak ještě napište, pokusíme se na to přijít.
Hodně štěstí!
Michaela Peterková


naladovost
sara 17.únor 2013 09:38:40
zdravim,tak jsem si to cetla a nektere body hoodne sedi.az na tu "preletavost" o ktere pisi.jsem prave uplny opak,pokud si neco vezmu do hlavy a naplanuju nikdo mi to nevymluvi,vlastne musi byt pokazde po mem.navic planuji rada,hlavne budoucnost s pritelem,ale je fan ze pokud mam zrovna "amok" z minuty na minutu to okamzite zmenim(treba kdyz mluvime o svatbe ,jelikoz sme zasnoubeni ) tak v mem stavu klidne vpalim ze si ho nevemu ze chci byt sama.dale na me nesedi prazdnota a napeti.nemusim vymyslet zadnou cinost abych se zabavila...ale v urcitych vecech je to opravdu psane jako kdyby psali o me.


re. naladovost

Admin - PhDr. Michaela Peterková 18.únor 2013 18:40:23
Ok - takže v tom případě je zřejmé, že jde o nějakou osobnostní záležitost, která je vždycky prorostlá celou psychikou. Buď to tak necháte a Váš partner se Vaše občasné stavy naučí brát a tolerovat; nebo se s tím rozhodnete něco udělat a pak by bylo potřeba nechat se aspoň nastartovat psychologem, který osobnostní akcenty zná a zabývá se jimi.
Hodně štěstí!
Michaela Peterková

Zajímavé odkazy:
www.test-barev.psyx.cz - Test osobnosti podle barev

 PhDr. Michaela Peterková

nahoru

 

 


VAŠE VÝHODY

KVALITNÍ psychologické testy
Výsledky máte OKAMŽITĚ - testy jsou plně online
Zadání zdarma, vyhodnocení za vlídný poplatek
PODROBNÉ výsledky, u některých testů bezplatné bonusy


INFO

psychotesty pro řidiče a k policii
testování pro firmy a personalisty, opakované užívání testů


 

Testy: OSPAT, ICAP, PESO

Velmi zajímavé! Není snadné přiznat přiznat si některé věci, ale tak začíná práce na sobě.


Kristýna, 1988


Test: BITEPT

Podle testu trpím somatizační poruchou, tak aspoň vím, s čím bojovat.Robert, 1970


Testy: OSPAT, EQ-TEST, PESO

Dozvěděla jsem se, proč jsem tak konfliktní. Jen škoda, že ne dříve.Jaroslava, 1952


Testy: FULJOB, MACH, ICAP

Váhala jsem s vlastním byznysem, ale podle testu na to mám - tedy povahu.Liv, 1969


Test: MEMREX

Jsem soutěživý a tohle mi dalo pořádně zabrat. Konečně náročný a výborný test!Martin, 1978


Testy: MEMREX, ICAP, EQ-TEST

Získal jsem odpovídající popis osobnosti a povzbudivou zprávu o své paměti.Radim, 1944


Testy: EQ-TEST, PESO

Ani bych dřív nevěřil, co všechno určuje, jaké budu mít vztahy s okolím.Tomáš, 1986
 


INFO

První, kdo ví o nových testech?
Buďte v obraze!

Pro firmy a personalisty:
kredity na opakované testování
za výhodnou cenu

Máte web a chcete propagovat
naše testy?
Pošlete nám informace
o sobě a zkusíme se dohodnout.

Tvorba psychologických testů pro weby a tištěná média - kontaktujte nás

Články z psychologie

 


Psychotesty - další informace

Tradičně nejoblíbenější jsou psychologické testy osobnostních vlastností. k nim patří testy OSPAT, ICAP a PESO. ICAP je klasický test osobnosti zjišťující nejdůležitější vlastnosti; PESO je zajímavý nástroj měřící ty vlastnosti, které se významně projevují v mezilidských vztazích. Jiný test osobnosti s takovým zaměřením u nás k dispozici není, navíc k němu patří zdarma zajímavý test "Jste dobrý psycholog?"
OSPAT je velmi oblíbený psychotest, protože zjistí zaměření osobnosti, které, je-li silné, přechází až v poruchu osobnosti. Proto je tento test vhodný pro zdravé jedince i pro takové, kteří pociťují obtíže. Když pak z testu vyplyne, že dotyčný má lehce zvýrazněné např. narcistické a histriónské rysy, ví, na čem zapracovat, jakou literaturu vyhledat a nebo naopak se rozhodne ponechat si tyto své zvláštnosti, což je také zcela regulérní. Kombinací těchto testů se dostane obsáhlý a solidní obraz osobnosti.
Test BITEPT slouží těm, kteří mají podezření na určitý psychický problém. Lze jej vyplnit i za někoho blízkého, o jehož zdraví se obávají. Jako bonus zdarma je součástí vyhodnocení 15ti stránkový materiál, v němž jsou srozumitelně popsány testované poruchy. Oblast psychopatologie a psychiatrie je stále pro většinu lidí neznámou a obávanou a tento text poskytuje informace, po kterých se mnozí stydí ptát jinde. BITEPT lze dobře kombinovat s psychotestem OSPAT a případně PESO.
Z oblasti práce je tu oblíbený FULJOB, který na základě několika typů informací prozradí typ vaší profesní orientace. Ocení jej studenti i pracující jedinci, zejména když je jejich práce neuspokojuje. Tento psycho test může ukázat (a také často ukáže), že typ práce není v souladu s osobností. A nakonec MACH - test výkonové motivace a souvisejících vlastností. Dnešní doba je o výkonu a tady zjistíte, jak si stojíte ve srovnání s ostatními a co případně s tím. Oblíbenou kombinaci tvoří FULJOB, MACH a ICAP, u pomáhajících profesí pak i PESO.
Speciálně pro lidi, kteří chtějí zjistit stav svého partnerského vztahu, slouží Partnerský test. Mohou jej vyplnit oba partneři (to je ideální varianta), nebo jen jeden z nich.

Psychologické testy jinde na síti

Na partnerských projektech najdete ještě další možnosti otestovat se. Jde o Test sebevražedného rizika, Test síly deprese DEPRETEST a Test syndromu vyhoření - všechny tyto psychologiccké testy jsou zdarma i s výsledky a online.